sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lukofob 39 hydrofobný náter,1 l
Lukofob
Lukofob 39 hydrofobný náter,1 l
Kód: 2503372
Kód dod.: 475198
EAN: 8594019562601
 
22.29 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silikónový koncentrát metylsilanolátu pre hydrofobizáciu väčšiny svetlých minerálnych dobre nasákavých povrchov (omitky, betón, tehly, pieskovec, vápenec).
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentný, 25 ml
Lukopren
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentný, 25 ml
Kód: 2503040
Kód dod.: 518310
EAN: 8594019561963
 
3.76 EUR
150.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysokomodulový kyslý typ, vykazuje vysokú pevnosť spoja. Určený k pružnému lepeniu materiálov sklo-sklo, keramika, smalt.
Lukopren S 9780 tepelne odolný tmel do 250 °C, cihlový, 310 ml
Lukopren
Lukopren S 9780 tepelne odolný tmel do 250 °C, cihlový, 310 ml
Kód: 2503371
Kód dod.: 518206
EAN: 8594019561796
 
13.94 EUR
44.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neutrálny silikónový tmel s teplotnou odolnosťou 250 °C (krátkodobo až 300 °C). Tmel pre strojárstvo, autoopravárenstvo a stavebníctvo. Nízká bobtnavosť v rozpúšťadlách a olejoch.
Lukopren N 1522 univerzálny kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzálny kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
40.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži na výrobu foriem, do ktorých sa dajú odlievať syntetické živice, sadra, vosk, betón. Ďalej sa používa na výrobu rozoberateľných tesnení a prírubových tesnení, na zalievanie v elektrotechnike a pod.
Lukopren S 9780 tepelně odolný tmel do 250 °C, slonová kosť, 310 ml
Lukopren
Lukopren S 9780 tepelně odolný tmel do 250 °C, slonová kosť, 310 ml
Kód: 2502910
Kód dod.: 518205
EAN: 8594019561789
 
13.94 EUR
44.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neutrálny silikónový tmel s tepelnou odolnosťou 250 °C (krátkodobo až 300 °C). Tmel pre strojárenstvo, autoopravárenstvo a stavebníctvo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.